Na konci roku 2016 bylo rozhodnuto, že příspěvková organizace KIS Přerov (Kulturní a informační služby města Přerova) přejde kompletně na software GORDIC.

Zákazník sice již několik let používal naše dva moduly UCR a PED, ale jednalo se spíš jen o jednoduché využití možnosti odesílání čtvrtletních dat do státní pokladny (CSUIS).

Stál před námi úkol nahradit léty používanou DOSovskou agendu kompletním řešením Gordicu. Již na konci minulého roku probíhaly konzultace a školení u zákazníka, sběr poznatků z reálného provozu a rozklíčování oběhu dokladů, aby přechod na ostrý provoz byl co nejhladší.

Od prvního ledna 2017 se rozběhl ostrý provoz modulů Ginis Express. Organizace provozuje poměrně pestrou hospodářskou činnost, mezi níž patří kromě rozličných kulturních a informačních činností i provozování restaurace, galerie a divadelní scény. Zákazník to není opravdu malý – například sumarizuje a zúčtovává data z pěti pokladen a navíc je plátcem DPH.

Hned od počátku roku 2017 jsme tedy zprovoznili moduly pro fakturaci (KDF, KXF), včetně propojení a účtování bankovních výpisů (KXF), dále proběhla instalace a konfigurace modulu Pokladna včetně přímého účtování do modulu UCR. V průběhu měsíce března byl realizován převod databází evidence majetku do modulu EMA a nastavení přesných odpisů a vytvoření uživatelských sestav.

Na závěr bych chtěl upřímně poděkovat za spolupráci dvěma zaměstnankyním KIS Přerov – paní Kavkové a paní Holasové za aktivní přístup a vstřícnost, se kterou se k přechodu na nový systém postavily. Věřím, že do budoucna bude celý systém pro zákazníka přínosem.

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronická verze časopisu společnosti GORDIC®
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
Smart Cities Od chytrého úřadu k chytrému městu
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
Asociace bezpečná škola
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook