Usnesení a porady

Pracujete ve státní správě? Na obci či městě? Zpracováváte a připravujete různá jednání ať už komisí, zastupitelstva, rad a porad? Tak právě pro Vás je určen náš modul USN – usnesení a porady. Modul Vám umožní přípravu jakýchkoliv forem jednání a porad.

Jak je výše napsáno, umožňuje vést porady komisí, výborů a porad, v neposlední řadě na materiály náročná jednání jako jsou zastupitelstva, rady měst a obcí.

Modul Vás provede jednotlivými kroky jednání od přípravy a založení jednání na daný termín přes nachystání obsahu a programu daného jednání. Umožňuje přístup k jednotlivým bodům jednání i pro referenty a osoby, které jsou pro dané jednání nezbytné v rámci příprav materiálů a příloh. Ano bez příloh by samozřejmě daná jednání neměla smysl. Přílohy tak rovnou vkládáte přímo k danému bodu a rozlišujte, zda je daná příloha anonymizována či nikoli.

Modul USN je opravdu přehledný a dokáže rozlišovat i jednotlivé role  pro daný typ jednání. Každý si může uživatelsky nastavit, zda bude mít plná práva měnit obsah nebo třeba vytvářet pouze přípravu, či vkládat do již přichystaných jednání a bodů dané informace.

Vedení organizace a jednání má samozřejmě právo jednotlivé kroky života jednání otevírat a uzavírat, aby bylo docíleno včasného sběru jednotlivých materiálů.

Po sběru veškerých materiálů je možná kompletní distribuce zúčastněným v různých formátech, ať už v html (jako odkazy) či kompletní pdf dokument.

Při samotném jednání pracuje zapisovatelka opět s daným modulem, veškeré informace z jednání a jeho průběhu zapisuje přímo do modulu. Důvodové zprávy, hlasování, protinávrhy, usnesení atd. USN je propojen s dalšími moduly Ginisu, takže například při vytvoření jednání rovnou založí spis a jednotlivé body programu jsou automaticky do daného spisu vkládány.

Modul usnesení používají například v městských úřadech Moravský Beroun, Chropyně, Vrbno pod Pradědem a v řadě dalších.

Popsat USN by zabralo několik dalších stran, proto berte tento článek jako krátké shrnutí základních dovedností programu. Možnosti, které modul USN nabízí, jsou velice obsáhlé a každému uživateli se nastavují dle jeho požadavků na míru.

V případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte, domluvíme se na kompletní prezentaci a ukázky modulu v plném provozu.

Autor: Ing. Tomáš Appl

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook