V rámci rozšiřování a zdokonalování modulů Přestupky, byly přidány nové možnosti a funkčnosti, které ulehčují práci s těmito moduly. Mezi novinky patří například:

  • Otevření poslední doručenky, které slouží k ověření výzvy nebo jakéhokoliv jiného dokumentu jestli byl doručen. Na profilu události se nachází tlačítko, kterým je možné doručenku ověřit. V případě, že není žádná doručenka, tlačítko zůstává neaktivní.
  • Hromadná operace pro tisk již vygenerovaných vratek, slouží pro hromadný tisk k dokladům, jež splňují kritéria pro vrácení přeplatku.
  • Označování jednotlivých případů, které jsou pro pracovníka důležité. Funkčnost se nachází na detailu případu a umožňuje pracovníkovi označit si případy, pro které je potřeba přednostního řešení. Označené případy lze následně jednoduše vyfiltrovat v seznamu nevyřízených případů a pokračovat dále v jejich řešení.

Změny se týkají i Mobilní aplikace Přestupky MP, kde byla nově přidána podpora editace případů nebo nové seznamy "Nevyřízené případy" a "Označené případy". Všechny uvedené seznamy umožňují pracovníkům lepší přehlednost při práci v terénu. Kromě nových seznamů umožňuje mobilní aplikace PRM lustraci v „Centrálním registru vozidel“, který je napojen přímo na databázi Ministerstva dopravy.

V aplikaci se nachází registr psů, zadáním údajů do registru se velmi rychle a flexibilně vyhledá majitel každého zatoulaného psa.

Autor: Ing. Lukáš Veselý

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronická verze časopisu společnosti GORDIC®
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
Smart Cities Od chytrého úřadu k chytrému městu
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
Asociace bezpečná škola
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook