GINIS Express PER SQL přináší pro uživatele řadu výhod. Základní změnou je propojení personalistiky s ostatními moduly GINIS Express SQL na databázové úrovni, celkovou změnu vzhledu a vylepšení uživatelského prostředí. Uživatel jistě ocení přehlednější práce nad podrobnějšími seznamy, jako je například filtrování, řazení a posunu sloupečků s možností uložení profilu apod.  Zpracované seznamy lze dále exportovat do schránky  nebo tisknout v různých formátech.

Propojení a sdílení data GINIS Express PAM  a PER bylo zachováno i pro SQL, jelikož  tento způsob práce s daty zákazníkům plně vyhovuje. Stejně jako ve mzdách, je i v personalistice nyní nově karta pracovníka rozdělena na údaje o osobě a údaje k jednotlivým pracovně-právním vztahům. Uživatel tak nezadává údaje o osobě duplicitně (např. trvalé bydliště, informace k dani, zdravotní pojišťovnu apod.) na každý pracovně-právní vztah, jako tomu bylo doposud.

Zpracování nad databází umožnilo inovovat a uživatelsky zpříjemnit strukturované poznámky.  Poznámky je možné ukládat ve formátu prostého textu, formuláře (pro neopakující se údaje, např. řidičský průkaz) a ve formátu seznamu, který funguje na stejném principu jako ostatní seznamy v programu (pro opakující se údaje, např. jazykové znalosti).

Ze strukturovaných poznámek byly vyjmuty lékařské prohlídky do samostatného seznamu za účelem umožnění aktualizace dle legislativních změn. Nastavení strukturovaných poznámek se přesunulo přímo do programu, i nadále však byl ponechán přístup pouze pro správce.

Autor: Jiří Kotisa

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC - Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo - elektronická verze časopisu společnosti GORDIC®
Vím, kam klikám - Váš bezpečnostní průvodce internetem
Smart Cities - Od chytrého úřadu k chytrému městu
ISVS - Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
KYBEZ - Platforma kybernetické bezpečnosti
Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook