Společnost GORDIC spol. s r. o. nedávno uvedla na trh mobilní verzi modulu EPK (Elektronická podpisová kniha) pro chytré telefony, která je nyní dostupná ve verzi pro OS Adroid verze 4.3 a vyšší (verze pro iOS je v přípravě).

Tato aplikace umožňuje provádět vybrané úkony schvalovacího procesu z mobilního zařízení. Uživatel tedy může jednoduše elektronicky schvalovat a podepisovat dokumenty odkudkoliv a kdykoliv je potřeba, což umožňuje zrychlit proces schvalování bez nutnosti návštěvy kanceláře. Dokument i přílohy lze prohlížet od prvního do posledního řádku a v případě zamítnutí žádosti, je zde možnost připojení komentáře a vrácení dokumentu zpět na přepracování.

Mobilní aplikace obsahuje též ukázkovou demo verzi, která umožňuje vyzkoušet prostředí chování bez nutnosti komunikace s IS GINIS. Tuto komunikaci v praxi zajišťuje speciální webová služba dostupná na serveru zákazníka, přičemž nastavení připojení se provádí pomocí načtení QR kódu obsahující potřebné údaje.

Součástí dodávaného řešení je i speciální lehký modul IS GINIS, který nabízí uživateli přehled mobilních zařízení, ve kterých nainstaloval mobilní aplikaci a využil je pro komunikaci s IS GINIS. Dále umožňuje uživateli tyto zařízení zablokovat/povolit pro komunikaci s IS GINIS a slouží též jako nástroj pro přenos podpisového certifikátu na zařízení.

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronická verze časopisu společnosti GORDIC®
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
Smart Cities Od chytrého úřadu k chytrému městu
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
Asociace bezpečná škola
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook