Vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti včetně příloh

  • Záhlaví - 06 Z toho byl přeplatek z ročního zúčtování záloh zaměstnancům vrácen - upravena prezentace měsíce, v jehož průběhu byl přeplatek vrácen zaměstnavateli. Nově se uvádí následující měsíc po měsíci, kdy byl přeplatek zjištěn.

  • Příloha č.3 a č.4 - Pokud se jedná o opravu daně vypočtené z ročního zúčtování (Příloha 3. - složky 3850 - Roční zúčtování daně a 3855 - Roční zúčtování daně - nezap. do OS) nebo o opravu doplatku na daňovém bonusu (Příloha 4. složka 3860 - Roční vyúčtování daňového bonusu), uvádí se ve sloupci 2 - období, za které bylo nesprávně sraženo (poskytnuto, vypočteno) pouze rok, který předchází roku zdaňovacího období.
  • Příloha č.3 a č.4 - Opraven výběr dat - zobrazovaly se záznamy příslušející jiné účetní jednotce.

Externí subjekt – aktualizace

Přidána funkcionalita na provedení případné aktualizace údajů externího subjektu evidovaném v PAM dle aktuální platné verze daného subjektu v kartotéce externích subjektů.Na seznam osob byl jako poslední přidán sloupec indikující pomocí piktogramu ve formě žlutého trojúhelníku s vykřičníkem stav, že existuje nová verze externího subjektu dané osoby. Do kontextového menu otevřeného nad osobou, byla přidána položka \"Externí subjekt - Aktualizace\". Po kliknutí na položku menu se otevře okno se zobrazením údajů o externím subjektu evidovaném v PAM a údajů o aktuální verzi externího subjektu v kartotéce externích subjektů.Rozdíly jsou prezentovány červenou barvou textu. Po stisku tlačítka \"Aktualizace\" a potvrzení dotazu, lze provést aktualizaci údajů v PAMu. Přístupnost položky menu je řízena pomocí parametru \"PAM - ŘP Externí subjekt - aktualizovat\" (pam_rad_esuakt). Defaultní hodnota parametru je \"Ano\" (1).

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronická verze časopisu společnosti GORDIC®
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
Smart Cities Od chytrého úřadu k chytrému městu
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
Asociace bezpečná škola
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook